Letná cyklosúťaž – Všetci na bajk

Letná cyklosúťaž – Všetci na bajk

Zaujímavé miesta Slovenska zo sedla bicykla

Cyklosezóna je v plnom prúde a cyklisti sa môžu tešiť na ďalší ročník súťaže Všetci na bajk. Táto neobvyklá súťaž ovládaná pomocou aplikácie, motivuje športovať a spoznávať zaujímavé miesta – využívať svoj voľný čas zážitkovo. Usilovných cyklistov na konci leta odmení lákavými cenami.

Letná súťaž spája bicyklovanie s poznávaním zaujímavých miest a je ovládaná pomocou aplikácie. Aplikácia na Androidy aj Iphony obsahuje zaujímavé miesta pre cyklistov. Čakajú vás pekné vyhliadky, rozhľadne, hrady, kaštiele či technické pamiatky na západnom Slovensku. Po Bratislavskom a Trnavskom kraji sa súťaží aj v Trenčianskom a Nitrianskom kraj. Spoznať sa tak dá viac ako 700 miest, ktoré môžete začať objavovať.

Známe aj menej známe miesta

V aplikácii určite nechýbajú známe miesta pre cyklistov ako Čachtický hrad, drevený most v Kolárove, či Biely Kríž nad Bratislavou. Ale vedeli ste napríklad, kde sa nachádza rozhľadňa Tlstá hora alebo kde u nás nájdete Šikmú vežu? Pomocou aplikácie objavíte pekné miesta, cyklotrasy, vyhliadky, užitočné lokálne servisy či bufety, ktoré stoja za to. A preto sa oplatí sadnúť na bicykel.

Súťaž pre každého

Súťaž je určená pre jednotlivcov ako aj rodiny s deťmi. Cieľom súťaže je jednoducho bicyklovať, navštevovať zaujímavé miesta a zbierať za ne body. Ak ste sa rozhodli do súťaže zapojiť, je potrebná registrácia a uhradenie štartovného. Súťažiaci tak získajú štartovací balíček s tričkom a knihou. Potom už príde na rad zábava, bicyklovanie a zbieranie bodov. Aplikácia však funguje aj na úplne bezplatnej báze, slúžiac ako inšpirácia na letné cyklovýlety.

Súťaž končí až v septembri. Ceny budú odovzdané na septembrovom celodennom cyklo podujatí Na bajku do mesta, ktoré sa uskutoční v Bratislave 19. 9. 2020. Na spoznávanie a bajkovanie tak máte celé leto.

Viac informácii nájdete na www.vsetcinabajk.sk alebo na facebooku https://www.facebook.com/vsetcinabajk/

Telefón: 0918 320 117
Adresa: Karloveské rameno 4B
841 04 Bratislava, SR